PS ruan mandatet si në 2017-ën në Durrës, PD deri në 3 mandate më shumë!

7 Prill, 23:13

PS në Durrës duhet të marrë deri në 8 mandate, që të fitojë kryministri Edi Rama, pra duhet të marrë objektivin maksimal që socialistët kanë vendosur. Nga ana tjetër, PD dhe Aleanca për ndryshim, sipas sondazhit të institutit Piepoli të publikuar ditën e sotme në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv, PD-ja do të merrte deri në 3 mandate më shumë se në 2017. PSD-ja e Tom Doshit bie në sy që do të merrte një numër të caktuar votash, krahasuar me partitë e tjera, por të pa mjaftueshme për të marrë një karrige deputeti në parlament.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha