Punëtorët mbledhin grurin ukrainas që ra nga trajleri, trafik i rënduar për në Durrës dhe Rinas

12 Gusht, 16:56

Një sasi e madhe gruri u derdh në mes të rrugës në autostradën Tiranë-Durrës mesditën e sotme pasi trajleri që po e transportonte u batua. Punëtorët kanë nisur punën për mbledhjen e grurit, ndërsa vijon trafiku i rënduar për në drejtimin e Durrësit. E bllokuar është edhe rruga dytësore që të con për në aeroportin e Rinasit.

  •  

Kategori të tjera