Rajmonda Bulku dhe Vladimir Prifti rrëfejnë Guljem Radojan! Artistët: Zgjodhi të ikte pa zhurmë! Lapidari i roleve të tij, Petro Nini Luarasi

5 Maj, 16:34

Aktori Guljem Radoja u shua pas luftës së gjatë me Covid 19. Artistët teksa rrëfejnë kujtimet e tyre më të, e cilësojnë ikjen e tij një pakujdesi të institucioneve shqiptare, ndaj kësaj figure që i dha shumë artit dhe kinematografisë sonë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha