Rakacolli: Në qendrat shëndetësore në zonat turistike do të ketë teste të shpejta anti-COVID! Deri tani është vaksinuar 20% e popullsisë

11 Maj, 17:19

Zv.ministrjae shëndetësisë Mira Rakacolli tha gjatë një interviste për Report Tv se 20% e popullatës në vendin tonë është vaksinuar deri më tani. Zv.ministrja shtoi se turizmi është shumë i rëndësishëm për ekoninë e vendit dhe autoritetet kanë marrë të gjitha masa për të garantuar një sezon të suksesshëm.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha