Rama publikon pamjet: Gati qendra e re e kardiokirurgjisë në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’! Mundësi tjetër për kryerjen e ndërhyrjeve të vështira në zemër

6 Maj, 08:05

Qendra e re e kardiokirurgjisë në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ e dyta pas QSUT është gati dhe do të hapet së shpejti.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha