Rama publikon shifrat: 76 mijë turistë nga SHBA kanë vizituar vendin tonë në këto 7 muaj! 13 mijë vizitorë kanë ardhur nga Kandaja

16 Gusht, 13:13

Lumi i Shalës dhe Liqeni i Komanit janë kthyer tashmë në destinacionet më të preferuara të turistëve të huaj që vizitojnë vendin tonë dhe duan që të njihen me natyrën e bukur malore shqiptare

Kategori të tjera