Rama-Basha sjellin Foltoren në Kuvend

15 Tetor, 08:10

Emisioni Repolitix trajtoi aktualiterin politik me debatet në Kuvend Rama-Basha ku pjesë e replikave ishte dhe foltorja e nisur nga Berisha. Ndërkohë që Rama në Kuvend përdori termin bashkëqeverisje, a ishte një ftesë kjo për Lulzim Bashën? Të ftuar në studio Ibsen Elezi, Idajet Beqiri, Artur Roshi dhe Flogert Muça.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha