Reciprociteti i targave, vendkalimet kufitare në Jarinjë dhe Bërnjak të bllokuara për të katërtën ditë

23 Shtator, 15:27

Vendkalimet kufitare në Jarinjë dhe Bërnjak, midis Kosovës dhe Serbisë për të katërtën ditë vazhdojnë të jenë të bllokuara.

Qytetarët serbë të pakënaqur me vendimin e qeverisë së Kosovës për Reciprocitetin e targave, në shenjë proteste kanë mbyllur kalimet, duke bllokuar lëvizjen në të dy anët e kufirit.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha