Reforma territoriale, Çupi: Mazhoranca do i thërrasë logjikës dhe do ua kthejë bashkitë qytetarëve

30 Shtator, 14:29

Dhurata Çupi, bashkëkryetare në komisionin për Reformën Territoriale Administrative, thotë se qëllimi i Partisë Demokratike është që entet publike të ishin sa më pranë qytetarëve dhe në shërbim të tyre

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha