'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 8 dhjetor 2021

8 Dhjetor 2021, 08:40 | Përditesimi i fundit: 2021-12-09 08:08:20

Titujt e gazetave për sot , nga zbardhet i pacensuruar debati i Ramiz Alisë me studentët në dhjetor 1990 te si i internoi Sali Berisha çiftin e mjekëve e deri tek Hilari Clinton i jep çmim Edi Ramës.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha