Report TV -'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e shtunë 4 mars 2023

4 Mars 2023, 08:15 | Përditesimi i fundit: 2023-03-04 09:20:40

Titujt e gazetave për sot, nga Berishës i humbet vula dhe PD i mbetet Alibeajt e deri tek miqtë janë kundër lidhjes së Luizit dhe Kiarës.