Reshjet e shiut boshatisin plazhin e Shëngjinit, krijohet trafik i rënduar dhe kaos në qarkullim

16 Gusht, 11:18 | Përditesimi i fundit: 2022-08-16 11:20:08

Rajoni i Lezhës është përfshirë nga reshjet e shiut gjatë ditës së sotme.

Kategori të tjera