‘Riedukimi’ i gazetarit, debat në Report Tv, Yzeiri: Nuk është cenim i lirisë së medias! Cukali: Si në diktaturë

5 Korrik, 18:50

Vendimi i kryeministrit Edi Rama për të dërguar për ‘riedukim’ gazetarin ka sjellë reagime nga shoqëria civile duke e konsideruar si një cenim të lirisë së medias dhe fjalës së lirë. Analisti Ilir Yzeiri thotë se e shikon si një përplasje normale dhe nuk mund të quhet shkelje e lirisë së medias.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha