Rikthehet Superliga me 3 supersfida/ Shkak COVID-i, Tirana e copëtuar kundër Teutës! Trajneri i Kastriotit: Kundër Skënderbeut vijnë 3 pikët e para

14 Tetor, 15:39

Këtë të shtunë pas pushimeve të kombëtares do të kthehet Superliga me javën e 5 që sjell disa përballje interesante si Teuta-Tirana, por edhe Partizani-Kukësi.

Udhëheqësit aktual të Superligës Tirana do të udhëtojnë në Elbasan të dielën në orën 19:45 për t’u përballur me Teutën kampione në fuqi, por kjo sfidë vjen ne një moment tepër delikat për bardheblutë. Pavarësisht se e kanë kaluar kovidin Majkëll Ngo, Taulant Seferi dhe Marseil Ismailgeci nuk do jenë në gjendje për t’u luajtur. E njëjta gjë vlen edhe Hoxhallarin, Gjumsin dhe Likën, që vetëm sot kanë lënë pas COVIDIN.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha