Rithemelimi ‘i vuri flakën’ vendit të Bashës në Kuvend, zëdhënësja e PD: Njerëz të vegjël, kanë humbur arsyen me revolucione që nuk ndezin asnjëherë

27 Nëntor 2023, 20:38

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Karabina ka qenë e ftuar në Studio Live me gazetarin Arbër Hitaj në Report Tv ku ka folur mbi situatën e krijuar në jetën parlamentare prej javësh, si pasojë e kaosit të krijuar nga grupi i Berishës dhe Bardhit.