"Roli i mësuesit ka ndryshuar", Dhurata Myrtollari: Ç'po ndodh me arsimin sot (8 mars 2023)

8 Mars, 21:18 | Përditesimi i fundit: 2023-03-09 07:02:27

Prej 27 vitesh ka dhënë kontributin e saj në arsimin publik.
Ka ngritur lart emrin e shkollës “Kushtrimi i Lirisë” me çmimet që ka marrë.
Si ka ndryshuar roli i mësueses në ditët e sotme?
Nga metodat e mësimdhënies, tek aktiviteti në Shkodër me nxenësit e klasës dhe bisedat me kolegët.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha