Tragjedi në Itali, përmbyset makina, vdesin 5 të rinj 17 deri në 21 vjeç! Ktheheshin pas festës së ditëlindjes së njërës prej vajzave

27 Janar, 14:58 | Përditesimi i fundit: 2023-01-27 14:59:17

Pesë të rinj kanë humbur jetën në një aksident pasi makina me të cilën udhëtonin është përmbysur disa herë, dhe shkaqet mbeten ende të paqarta.

Kategori të tjera