Rrëfimi prekës i juristes që po lufton me kancerin, nga fëmijëria plot vuajtje te divorci me ish- bashkëshortin

30 Nëntor 2022, 13:19

Nertila Haxhia vajza guximtare dhe aktivistja e mbrojtjes së të drejtave të grave pas një lufte me sëmundjen e vështirë të kancerit ka vendosur te rrëfejë historinë e saj në studion e emisionit “Rreze Dielli”. Prej shumë vitesh tashmë, ajo lufton këtë sëmundje, duke iu nënshtruar disa operacioneve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha