“Sa kanë flokë ata, aq shkolla e kopshte kemi bërë”, Veliaj sulmon opozitën: Alternativa e tyre në 2024-ën djegia e gomave e molotovët

21 Qershor, 18:00 | Përditesimi i fundit: 2024-06-21 18:52:28

Teksa komentoi protestat e opozitës para bashkisë, ai tha se e vetmja alternativë që ofron PD-ja në 2024 është djegia e gomave dhe sulmet me molotovë.