Sali Berisha dhe dhëndri Jamarbër Malltezi shkelin arrestin shtëpiak, në një shtëpi me grupin e emisionit italian! Shfaqen me zë dhe figurë

21 Prill, 22:50 | Përditesimi i fundit: 2024-04-21 22:51:28

Sali Berisha dhe dhëndri i tij Jamarbër Malltezi nën akuzë për aferën Partizani kanë shkelur arrestin e shtëpisë dhe kanë takuar një grup gazetarësh të emisionit investigativ Report në Rai Tre në Itali për të dhënë një intervistë