Sezoni turistik, Brataj: Jemi drejt vlerësimit të lirimit të masave! Sipas ecurisë, do të kemi një verë pa maska

5 Maj, 18:06

Kreu i Urgjencës, Skënder Brataj dhe sot lajmin e mirë se këtë verë mund të mos jemi të detyruar për të mbajtur maskën, të paktën për ambientet jashtë. I ftuar në "Report TV", Brataj tha se situata me COVID është drejtë përmirësimit dhe se për këtë vlerëson se sipas opinionit të tij, do të kemi një verë pa maska.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha