Sezoni turistik, Prefekti i Tiranës në Report Tv: Janë marrë të gjitha masat! Zjarret? Ka një ulje dy vitet e fundit

14 Qershor, 20:40

Zjarret dhe sezoni turistik janë temat më të rëndësishme duke qenë se jemi dhe në sezon veror dhe Qarku i Tiranës ka shumë për të ofruar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha