Shëron sëmundjet përmes bimëve, mjeku popullor rrëfen sfidat e një jete në profesion

13 Shtator, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2021-09-13 15:27:09

Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli” mjeku popullor Ylli Merja vjen ndryshe nga çdo ta shohim në javët në vazhdim me rubrikën e tij “ Bima dhe shëndeti”. Ai rrëfen historinë e jetës së tij, sfidat e profesionit, punën e plaodhur dhe plot rrëfime të tjera për dashurinë e madhe për mjeksinë popullore dhe shërimin përmes bimëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha