Shkatërrohet grupi kriminal në Tiranë, në pranga 4 persona! Sekuestrohen 6 kg kokainë dhe heroinë

4 Shkurt, 11:32 | Përditesimi i fundit: 2023-02-04 12:51:06

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës si anëtarë të një grupi criminal që ushtronte veprimtarinë e shpërndarjes së heroinës dhe kokainës.

Kategori të tjera