Shkodër/ Vihet në pranga 24-vjeçari, iu sekuestruan 2 armë zjarri, municion luftarak dhe 2 radio si të Policisë

30 Janar, 13:27

Vihet në pranga një 24-vjeçar nga policia e Shkodrës, pasi iu sekuestruan 2 armë zjarri, municion luftarak dhe 2 radio si të Policisë. 24-vjeçari ka precedent të mëparshëm kriminal për mosbindje ndaj urdhrit të punonjësit të Policisë

Kategori të tjera