Shpërthen bombola e gazit në Greqi, 2 viktima! Njëri shqiptar, po kryente saldime në fabrikën e peshkut

4 Shtator, 17:37 | Përditesimi i fundit: 2022-09-04 18:44:36

Një bombol gazi ka shpërthyer ka ndodhur mesditën e kësaj të diele në një fabrikë peshku në Prevezë të Greqisë. Për pasojë, dy persona kanë humbur jetën dhe një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë.

Kategori të tjera