Shqipëria ‘përball’ Omicron/ Epidemiologu Alimehmeti: Kur pritet të përfundojë pandemia

20 Janar, 12:18

Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli”, epidemiologu Ilir Alimehmeti bëri një analizë të situatës së përgjithshme të Covid-19 në Shqipëri, varianti ‘Omicron’ dhe disa ide se kur mund të përfundojë pandemia plotësisht.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha