'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 1 Qershor 2023

1 Qershor, 08:54

Titujt e gazetave për sot, nga "pasaportat e arta" fusin në sherr Shqipërinë me BE-në te Këlliçi e pranon se Berisha nuk na sjell dot në pushtet e deri tek Kosova dhe perëndimi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha