'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 12 janar 2023

12 Janar, 08:31

Titujt e gazetave për sot, nga pranga dhe shpresë te prokurori nis arrestimet në zyrat e shtetit e deri tek a do e marrë Fatmir Mediu me vete edhe Shkëlzen Berishën?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha