'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 16 dhjetor 2021

16 Dhjetor 2021, 08:13 | Përditesimi i fundit: 2021-12-16 08:18:58

Titujt e gazetave për sot, nga Basha thotë se Koka e aferës së inceneratorëve është Rama te Basha thërret në ndihmë SPAK në luftën me Berishën e deri tek borë ruse në Greqi.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha