'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 18 maj 2023

18 Maj, 08:47 | Përditesimi i fundit: 2023-05-18 08:55:24

Titujt e gazetave për sot, nga Alibeaj jep dorëheqjen nga drejtimi I PD te pse nuk dorëhiqet Berisha e deri tek Tirana nuk vdes kurrë Partizani djeg shansin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha