'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 2 shkurt 2023

2 Shkurt, 08:40

Titujt e gazetave për sot, nga opozita paralajmëron se "Rama duhet të largohet ose qytetarët do ta hedhin në Lanë" te Gjykata e Posaçme "luftë" me SPAK për hetimin e pasurisë së Metës e Berishës e deri tek Idajet Beqiri kërcënohet me plumb në ballë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha