'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 26 janar 2023

26 Janar, 08:23

Titujt e gazetave për sot, nga Agron Neza ka një përgjigje për Sali Berishën tek Fatos Klosi zbulon të pathënat e 21 janarit e deri tek a duhet anëtarësuar Ukraina në NATO.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha