'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e Enjte 28 Prill 2022

28 Prill, 08:02 | Përditesimi i fundit: 2022-04-28 08:26:50

Titujt e gazetave per sot, nga tollumbacja e "xhihadit" anti-amerikan te Berishes te kafene dhe restorante ne Butrint e deri tek Liverpuli prek finalen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha