'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 30 mars 2023

30 Mars, 09:05

Titujt e gazetave për sot, nga Rama nën akuzë pasi njoftoi 5 mijë lekë për pensionistët e rritje rrogash te tronditet sërish rendi publik e deri tek çfarë llogarish po bën Alibeajt?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha