'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 6 tetor 2022

6 Tetor, 08:44 | Përditesimi i fundit: 2022-10-08 09:18:16

Titujt e gazetave për sot, nga pedagogët në protestë për rritje rroge te PD e aleatët "shkrihen" në një e bien dakord për kandidatë të përbashkët në zgjedhjet lokale e deri tek Chelsea leksion Milanit në Champions.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha