'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 8 dhjetor 2022

8 Dhjetor 2022, 08:16

Titujt e gazetave për sot, nga 8 dhjetori,grushti dhe Saliu te opozita e bashkuar thotë se sulmi vjen nga gjuha e Edi Ramës e deri tek Daja në balotazh me Kambiason për stolin e Kombëtares.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha