'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 8 Qershor 2023

8 Qershor, 08:17

Titujt e gazetave për sot, nga kreu i ri zgjidhet më 29 korrik tensione e sherr mes militantëve e deputetëve të PD te shfuqizohet Bordi I transparencës për çmimin e karburanteve e deri tek paketë ekstreme ndëshkimi Kosovës?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha