'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 16 janar 2023

16 Janar, 08:04

Titujt e gazetave për sot, nga FMN ngre alarmin për PPP-të te PD drejt luftës së tretë e deri tek më i paguari i Superiores Balaj kthehet tek Vllaznia.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha