'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 20 mars 2023

20 Mars, 08:03

Titujt e gazetave për sot, nga pensionistët thonë se pagesa nuk u del as për bukë thatë te Berisha si Moska sulmon Paktin e Ohrit e deri tek Vllaznia shkarkon Josën e Partizani kthehet në krye.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha