'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 22 maj 2023

22 Maj, 08:26

Titujt e gazetave për sot, nga përgjysmohen votat e koalicionit "Bashkë Fitojmë" për këshillat bashkiakë te dokumenti I panjohur francez për Himarën e deri tek përkujtohet 50-vjetori I revoltës anti-komuniste në Spaç.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha