'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 23 janar 2023

23 Janar, 07:52

Titujt e gazetave për sot, nga padia e re për 21 janarin te kush e vrau Aleks Nikën e deri tek Tirana merr komandën dhe Abazajn.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha