'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 29 maj 2023

29 Maj, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga Rama thotë se persona në qeveri turpëruan PS te Banka e Shqipërisë humbet 150 mln Euro Guvernatori të japë dorëheqjen e deri tek sot dita e titullit Partizani bën gati shampanjën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha