'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 30 janar 2023

30 Janar, 08:45

Titujt e gazetave për sot, nga koalicion kundër Sali Berishës te krimi instalon kamera survejimi në të gjitha rrugët e vendit e deri tek nafta apo fondet ruse. https://youtu.be/RDPiFBF10eI

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha