'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 5 Qershor 2023

5 Qershor, 08:36

Titujt e gazetave për sot, nga Basha nis luftën me kupolën e PD te emigrimi kuçedra që Po gllabëron çdo vit nga një qytet e deri tek rinovim rekord,Tirana 100 milionë lekë për Shehin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha