'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 7 nëntor 2022

7 Nëntor, 08:38

Titujt e gazetave për sot, nga dështojnë primaret e Foltores te ndezja e konfliktit në Ballkan e deri tek Juventusi trondit Interin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha