'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 13 shtator 2022

13 Shtator, 08:34

Titujt e gazetave për sot, nga për çfarë po e heton SPAK Berishën te investigimi i BIRN se dosjet e aferave të qeverisë po flenë në SPAK e deri tek Levandovski "xhelati" i Barçës që kërkon të mundë Bajernin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha