'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 17 janar 2023

17 Janar, 08:08

Titujt e gazetave për sot, nga lufta e tretë në PD te "plas" në PS Rama kryqëzon Xhaçkën e deri tek Verona 450 mijë euro për Skukën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha