'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 23 maj 2023

23 Maj, 08:40

Titujt e gazetave për sot, nga opozita akuzon për manipulime votash pasi PS fitoi masivisht në burgje te mazhoranca rikthen "plepat" e deri tek Gjykata fundos Juventusin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha