'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 24 janar 2023

24 Janar, 09:30

Titujt e gazetave për sot, nga Sali Berisha i xhindosur me faktet e reja mbi 21 janarin te kallëzimi e deri tek PD nis "gjuetinë" ndaj Ilir Metës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha